Розкрито деталі Yakuza: Of The End
Дивна гра від SEGA, яка готується до виходу ексклюзивно для PlayStation 3 в березні — Of the End з серії Yakuza буде включати деякі елементи з улюбленої гри для Dreamcast всіх часів — Shenmue.

Иметь свой дом — здорово, особенно когда он построен своими руками, trueloves.ru !

Татуйована зірка Yakuza, Казумі Кірью (Kazuma Kiryu) зможе їздити на візках у грі з зомбі. Японський журнал Famitsu також повідомляє про включення в гру танків, броньованих авто і бульдозерів. На машинах будуть встановлені вогнемети і інші примочки, які в деякому роді нагадують Dead Rising.

Серед більш серйозних видів озброєнь перераховані бензопили, рельсотрона і вогнемети. Кожен персонаж буде володіти власним типом озброєння і броні, як повідомляє Siliconera .

SEGA анонсувала Of the End у вересні. У грі будуть представлені відомі персонажі з франшизи: Казумі, Горо, Рьюжі і Шун, які будуть захищати вулиці Камурочо від орд зомбі. До цих пір точно не відомо, коли Yakuza: Of The End з’явиться на полицях і для яких платформ. Але судячи по ексклюзивності франшизи Yakuza, можна припустити, що гра вийде на PS3. Швидше за все, гра з’явиться не раніше весни і буде видана разом з Yakuza 4


Похожие публикации: