Розкрито нові деталі SSX: Deadly Descents
Останнє творіння EA Sports — симулятор сноубордингу SSX: Deadly Decent отримав нову назву — SSX.

Game Informer представив декілька концептів, де наочно показано, через які перешкоди геймерам доведеться виконувати акробатичні трюки на своєму сноуборді . Огинати дерева і перелітати через каньйони або навіть кататися по Великій Китайській Стіні — все це буде в SSX. І здається, можна не переживати про те, що гра буде дуже хардкорних.

Каждый из нас мечтает знать как стать богаче. И весь секрет раскрыт на сайте moneycoach.ru

Креативний директор Тодд Бетті (Todd Batty) сказав, що в першому трейлері до SSX представлений тільки один з трьох типів геймплея.

«Ми взяли за основу слоган« виживай, ганяй, виконуй трюки ». І на основі цього слогану створили три головних типи геймплея. Одним з них буде Deadly Descent, який власне є режимом на виживання.Це нове доповнення до франшизі », — говорить Бетті.

«Ми хотіли переконатися, що у нас вийти зв’язати всі кращі елементи аркадного геймплея в цих трьох режимах. Ми вирішили представити один з них — Deadly Descent в трейлері, але класичний стиль SSX нікуди не дінеться ».

Бетті також сказав, що треки в SSX залишаться аркадними, з багатим вибором можливий і націленими на «кількість контенту, як в мега-хітах зразок Red Dead Redemption і Grand Theft Auto».

«Уявіть, що якби у когось був мільярд доларів, щоб створити гігантський трек в стилі SSX, який починається на верхівці найвищої гори в світі. Саме цим ми і займаємося, але ми робимо треку у всіх куточках світу », — говорить він.

Система трюків в грі буде кардинально переглянута, вона буде спиратися на анімаційний движок з Fight Night, щоб привнести в гру нескінченну кількість трюків від топових аніматорів, які додадуть грі потрібну атмосферу.

Бетті не став підтверджувати, чи з’являться в грі крилаті костюми, але сказав, що гравці дійсно зможуть купувати екіпіровку та інструменти, а також більш банальні апгрейди, як більш швидкі сноуборди.

Креативний директор підтвердив, що деякі улюблені всіма персонажі повернуться в гру разом з новими персонажами, кожен з яких буде володіти своєю індивідуальністю і унікальним початковим екіпіровкою і здібностями.

І все це буде пов’язано одним сюжетом — підкорити вершину рангу топових сноубордистів з клубу Nine Deadly Descents.


Похожие публикации: