Розробник Tron припиняє своє існування
Propaganda Games, студія, що стоїть за розробкою транс-медіа продукту Tron: Evolution, була закрита, як підтвердив представник Disney Interactive.

klickfilm.ru

Судячи з сообщоенію на Joystiq , в заяві Disney, «Disney Interactive Studios підтверджує закриття внутрішньої студії у Ванкувері, Propaganda Games. Студія закінчила роботу, пов’язану з останнім проектом ».

Студія Propaganda з’явилася в 2005 році, де працювала група колишніх співробітників EA. Перший реліз студії був не дуже успішним і відбувся в 2008 році — Turok для PC, PlayStation 3 і Xbox 360. Трохи пізніше, заплановані серії гри Pirates of the Caribbean були скасовані в цьому році, що призвело до звільнення більше 100 працівників.

Tron: Evolution — екшн-пригодницька відеогра, розроблена компанією Propaganda Games і опублікована компанією Disney Interactive. Офіційний анонс був проведений на конференції Spike Video Game Awards.

Tron Evolution — гра, дія якої відбувається між подіями оригінального фільму 1982 року, «Трон», і нового кіносіквела, «Трон: спадщина». В результаті такого рішення гравці дізнаються про те, як саме цифровий світ і ігрова мережа зразка 1982 року стали куди більш небезпечним (і графічно вдосконаленим) світом в 2010 році.

У Tron Evolution слово «Трон» — одночасно назва міста (Tron City) і назва оригінальної охоронної програми Алана Бредлі (Alan Bradley), з якої все й почалося. Місто зазнає лиха від комп’ютерного вірусу, відомого як Абраксас (Abraxas), і ви повинні будете боротися з низкою програм (читай: людей), заражених вірусом. Різні фракції всесвіту Трону продовжують боротися, також з’являються і нові фракції, позначені своїми квітами. Ці події будуть впливати на історію, хоча на даний момент невідомо, до кого будуть схилятися переваги персонажів.


Похожие публикации: