Розробники Battlefield 3 вважають гри з відкритим світом «нудними»
Не чекайте, що третя ітерація шутера від DICE — Battlefield 3 буде грою з вільним світом. В інтерв’ю з Edge, виконавчий продюсер DICE Патрік Беч (Patrick Bach) сказав, що в грі буде прямолінійна кампанія.

«Це не єдиний спосіб створювати ігри, тому що тоді ми б взагалі не створювали кампанії», — сказав Беч, говорячи про іграх з відкритим світом.

Одиночна кампанія в Battlefield 3 буде походити на лінійний тип геймплея, який став популярним завдяки Call of Duty. Беч додав, що в той час як є і хороші ігри з відкритим світом, «у більшості випадків сендбокс гри складні, нудні і з ними важко розібратися і тому вони не дуже популярні».

Таким чином DICE готує одиночну кампанію-конкурента кампанії від Activision наступної серії Call of Duty. Обидва шутера з’являться цієї осені, хоча видавець поки не анонсував наступну Call of Duty.

Остання витік інформації з ЕА свідчить про те, що Battlefield 3 може з’явитися 2 листопада. Варто відзначити, що це все ще залишається чутками до офіційного підтвердження видавцем EA або розробником — DICE. Можливо, ця дата може бути просто попередньою для EA, але є ймовірність, що гра дійсно вийде саме в призначений термін.


Похожие публикации: