Розробники BulletStorm засмучені нерозумінням.
На перший погляд Bulletstorm — кривавий блокбастер з усіх шутерів від першої особи, і саме такого і слід було очікувати від Кліффа Блежінскі (Cliff Bleszinski) і Epic Games. Проте, розробники засмучені нерозумінням.

Подробнее: www.propiska-v-moskve.ru

Eurogamer узяв інтерв’ю у засновника команди People Can Fly, Адріана Хмеляржа (Adrian Chmielarz), щоб розібратися в нерозумінні.

«Нас не зрозуміли відразу на двох етапах. По-перше, у людей склалося певне враження про гру, що вона божевільна і старої закалки. Велика частина з них поміняли свою думку після знайомства з Bulletstorm. Я особисто бачив, як люди грали в Bulletstorm на E3 та інших шоу, і 98 відсотків з них ставали фанатами.

Можливо, гра не затягує, але вони дійсно насолоджувалися геймплеєм. Для нас, це перший крок. Люди розкидалися словами, кажучи, що це олд скул або просто безумство. Олд скул, може бути, нехай, але шалена — це те, що мене найбільше дратує.

По-друге, якщо ви хочете скинути пару і розірвати всіх після роботи, то, звичайно, ви можете зайнятися цим у Bulletstorm. У нас є вибухівка і скажений геймплей. Але якщо ви дійсно хочете грати в Bulletstorm так, як ми задумували, тобто заробляти очки, отримувати доступ до нових видів різних бонусів і здібностей, ви б отримали один з найбільш захоплюючих і складних ігрових дослідів.Складних в хорошому сенсі слова. Ви можете вбити сотнями різних способів і додатково використовувати ськілл-шоти. »


Похожие публикации: