Розробники Gears of War 3 хочуть зібрати 1 мільйон гравців для тестування мультиплеєра
Продюсер Gears of War 3 Рід Фергюссон (Rod Fergusson) сказав, що розробники з Epic націлилися зібрати 1 мільйон гравців для бета тестування мультиплеера.

Любите поиграть ? Тепет вам предоставилась уникальная возможность lg-optimus-android.com или на андроид, с сайта lg-optimus-android.com

«Я не знаю, чи обов’язково нам потрібна така кількість гравців, але ми чекаємо, що на тестування прийде в районі 1 мільйона користувачів — так ми вважаємо», — розповів Фергюссон в інтерв’ю з CVG. «Ми не намагаємося поставити рекорд або перегнати-яку гру на бета стадії. Ми просто хочемо зібрати достатньо інформації, щоб зробити гру краще ».

Бета тестування мультиплеєра Gears of War 3 почнеться 25 квітня для тих, хто попередньо замовив гру і 18 квітня, хто придбав Bulletstorm Epic Edition.

Найактивнішим бета тестерів Фергюссон пообіцяв особисто видати по «морквині» — по унікальному ігровому предмету, який виділить тестерів із загальної маси геймерів після релізу.

«Є кілька способів, якими можна задовольнити гравців і змусити їх грати більше», — говорить Фергюссон. «Але вам доведеться проаналізувати за які важелі треба смикати і які інструменти для цього використовувати. Ми виявили, що Golden Lancer і Golden Hammerburst з Gears 2 були найпрестижнішими предметами, завдяки яким люди хотіли виділитися.

«Тому ми спробували прив’язати предмети до бажання виділитися гравців. Чи не хочете ви показати всім, що ви були частиною бета тестування і отримати унікальний вигляд? Гей, подивіться, у нього є Cole Train, він зіграв 50 матчів в бета версії — круто! Такі речі, ми сподіваємося, змусять геймерів грати більше ».

Офіційний реліз гри призначений на 20 вересня по всьому світу на Xbox 360.


Похожие публикации: