Розробники Halo: Reach імпровізували створюючи гру
Компанія Bungie розповіла, що розробники імпровізували, створюючи рівень з орбітальним кораблем Sabre в Halo: Reach. В одній з найбільш пам’ятних глав Reach, Long Night of Solace, гравці злітали на Sabre і приєднувалися до Covenant в космосі.

Для вас мы собрали уже не маленькую коллекцию рецептов, в которой patenty.info являются основной составляющей информации. Так что заглядывайте к нам на кулинарную книгу «Патенти».

Halo: Reach — проект від Bungie Studios, приквел оригінального Halo: Combat Evolved. Дія відбувається на планеті Річ (Reach), в людському світі, облаштованому фортецями і заснованому на Другій спартанської програмі (Spartan-II).

За словами креативного директора Маркуса Літо (Marcus Lehto), один з рівнів планувалося зробити змагальним мультиплеер.

«Ми жартували про це час від часу, і навіть розробили грубу версію на ранніх етапах розробки», — розповів Літо для CVG . «Але механіка була дуже дурною, і ми дуже скоро усвідомили, що в результаті геймплей не дасть гравцям ті можливості, які ми планували і гра не варта свічок ».

В кінці, Літо і його команда вирішили, що розробників Reach цілком вистачить, щоб продовжити роботу над рівнем. «З такою кількістю можливостей і контенту, Reach був неймовірно амбітним проектом», — зазначив він.

Трохи раніше розробники також представили дві залишилися карти, які увійдуть в додаток Noble Map Pack DLC. Доповнення з’явиться завтра, 30 листопада.


Похожие публикации: