Розробники нададуть геймерам більше можливостей для спілкування в EVE Online
Команда розробників EVE Online розповіла про нову функції в грі, яка дозволить геймерам спілкуватися більше і краще. Як повідомляють розробники , зміни торкнутися офіційних форумів і функції EVE Gate.

«Форуми тепер будуть взаємопов’язані з EVE Gate», — повідомляє команда РСР. «Ми хочемо надати вам більше можливостей для спілкування».

bomb-news.ru bomb-news.ru

Приміром, тепер геймери зможуть одним кліком по портрету автора поста будуть автоматично перенаправлені на профіль в EVE Gate. По суті, функція являє собою додаткові можливості для офіційних форумів EVE, яка включає в себе: RSS Feeds, поліпшений пошук, вибране і функція швидкого відповіді на повідомлення.

«Ми тільки почали!» — Кажуть розробники. «Ми дуже чекаємо ваших відгуків, пропозицій та коментарів. Пам’ятайте, що ваша думка буде обов’язково враховано, і ми постараємося реалізувати всі функції, які ви вважаєте необхідними ».

Поки фанати розважаються з новими можливостями на форумах, розробники не покладаючи рук працюють над новим апдейтом, який принесе справжніх персонжей в гру, замість аватарів капітанів кораблів. У грі з’являться каюти капітана, де повноцінні персонажі з руками і ногами зможуть відпочити від походів. Також в каютах буде представлений внутрішній інтерфейс, які дозволить не виходячи з дому змінювати налаштування корабля і зовнішності капітана.


Похожие публикации: