Розробники поділилися новою інформацією про гру The Elder Scrolls Online
Bethesdaі Zenimax Online представили демо версію The Elder Scrolls Online за закритими дверима зовсім недавно. Деякі щасливчики поділилися враженнями і новою інформацією про гру.

Дія гри The Elder Scrolls Online буде розгортатися за тисячу років до початку подій Skyrim. Карта складається з усього Тамріеля, поділеного на три головні області, кожна пов’язана з фракцією в грі і розташовується біля імперського міста Сіроділ.

Гравці можуть вибрати одну з декількох угруповань: Пакту Ебенгард на північному сході, який складається з Темних Ельфів, Північан і Аргоніанцев або Договору Даггерфолл, до «меркантильною імперії Орків, Редгардов і Бретоном, які вважають себе справжніми наледнікамі імперії». На південно-заході лежить Доміньон Альдмері, група «вищих ельфів, лісових ельфів і Хаджітов».

Сіроділ буде наповнений неігровими персонажами. Сам місто переповнене членами трьох фракцій, які уклали договір з принцом Дедрік. Згодом принц підняв армію нежиті, щоб протистояти окупації і вкрав вашу душу, яку і потрібно повернути гравцям.

У грі з’явиться три типи підземель: групові, рейди і публічні підземелля. В останніх гравці зустрінуться з ворогами і над і під землею, що зробить публічні підземелля найбільш небезпечними.

Кожен персонаж буде володіти трьома основними статистиками: здоров’ям, витривалістю і магією. Що ж стосується ворогів, вони будуть симулювати білди гравців. Серед опонентів гравцям зустрінуться бандити, воїни і навіть некромант. Всі вони будуть битися з вами спільно, наприклад злодії будуть розливати на землю масло, яке маги можуть підпалити, щоб перепинити шлях супернику. Гравці зможуть робити те ж саме.Похожие публикации: