Розробники розкрили деталі Max Payne 3
Журнал EDGE представив опис Max Payne 3, підтверджуючи нову інформацію і анонсуючи онлайн мультиплеєр. На скріншотах в журналі у Пейна все ще є волосся, на відміну від персонажа, представленого раніше. Але, як написано в журналі, не варто очікувати, що Макс пройде всю гру зі своєю прекрасною шевелюрою — він буде відстрілювати ворогів і з волоссям і без них.

Ексклюзивні скріншоти з журналу EDGE можна подивитися у відповідному розділі з грою .

Після подій в Нью-Йорку з другої серії гри, Макс запив і зовсім злетів з котушок. Розробники перенесли місце дія третьої частини в Бразилію, в Сан Паоло.

Max Payne 3 став спільною роботою чотирьох студій Rockstar: Vancouver, New England, Toronto і London. Раніше вже згадувалося, що над грою будуть трудитися відразу кілька студій, але хто саме, стало відомо тільки зараз.

«У всіх студіях у нас є безліч талановитих людей». — Говорить арт директор Max Payne 3, Роб Нельсон (Rob Nelson). «Це означає, що ми змогли включити в роботу потрібних людей для окремих завдань — і це гарантує, що в грі буде представлений високий рівень якості».

Оточення в грі можна буде знищувати і шматувати на дрібні шматочки. Гравці отримають нове меню вибору зброї і нову систему пошуку укриттів. Час уповільненої стрибка в стилі Макса Пейна можна буде відновлювати після кожного вбивства.

У Rockstar відзняли сотні годин захоплення рухів і імплементували все це на движку Euphoria, тому персонажі і оточення будуть рухатися неймовірно реалістично, як обіцяють розробники.

Незабутній голос Макса також залишиться незмінним — Джеймс Маккафферті (James McCafferty), актор, який озвучує Макса також підписав контракт з Rockstar, незважаючи на ранні заяви про те, що Пейна буде озвучувати інший актор.

І найголовніша родзинка — онлайновий мультиплеер, хоча розробники поки не розповіли, як саме він буде реалізований.

Max Payne 3 був анонсований ще в 2009 році. Реліз гри для PS3, 360 і PC кілька разів переносився. До цих пір, точна дата виходу не названа.


Похожие публикации: