Розробники StarCraft 2: Heart of the Swarm показали нових юнітів в грі
Blizzard представила публіці нових юнітів, які з’являться в додаток StarCraft 2: Heart of the Swarm. За інформацією godsempires.com, команда поки тестує нових юнітів, тому деякі з них можуть не з’явитися в грі.

В The Heart of the Swarm основний упор буде зроблений на расу Зергов, у яких в запасі з’явиться два нових юніта: Swarm Host, нескінченно випусковий вільне підкріплення, і Viper — літаюча бойова одиниця, здатна підтягти ворога до себе і засліпити ворога.

Розробники приготували новий трейлер, в якому детально показали можливості нових юнітів. Переглянути новий ролик можна у відповідному розділі гри.

У Протоссов також з’являться нові юніти: літаючих далекобійних Protoss Tempests і Oracle, здатні накласти щит на збирають мінерали робітників або сповільнити приплив ресурсів ворога. Що стосується Терран, їх озброять новими протипіхотними і протиповітряними мінами з великим радіусом ураження, а також новим важким юнітом ближнього бою — пише godsempires.com.

Точна дата релізу StarCraft 2: Heart of the Swarm до сих пір невідома, але Blizzard обіцяла випустити розширення вже цього року.Похожие публикации: