Розробники The Witcher 2 черпали натхнення з Demon’s Souls
Томаш Гоп (Tomasz Gop) CD Projekt порівняв підготовлювану рольову гру The Witcher 2: Assassins of Kings з відомим творінням From Software — Demon’s Souls.

«Я не можу сказати, що саме, Heavy Rain, Demon’s Souls або Arkham Asylum надихав нас останні кілька років — скоріше це суміш їх усіх», — говорить Гоп в інтерв’ю для Edge. «Мені здається, всі зможуть знайти елементи Demon’s Souls в The Witcher 2. Якщо ви хочете порівняти гру з чим-небудь, порівняння з Demon’s Souls буде визначено кращим. Мені б хотілося цього ».

Головний продюсер гри також розповів, що команда відмовилася відступати від складних битв і сюжетної лінії для дорослих, щоб отримати високу кількість продажів, як у творіння From Software.

«Не всім подобається грати, коли хтось постійно говорить, що треба робити. З іншого боку, ми завжди говорили людям, що це гра для дорослих … Тому я сказав би, що молодшому поколінню The Witcher 2 не буде цікавий, але з іншого боку, це не так вже й погано ».

«Ми, мабуть, одні з небагатьох розробників, які не відмовляються від ідей, щоб зробити гру доступною. І в цьому сенсі ми трохи схожі на From Software. Це було б хорошим порівнянням ».


Похожие публикации: