Розробники зменшують бар’єри для Dragon Age II
Майк Лейдло (Mike Laidlaw) з команди BioWare розповів, що більша частина гравців Dragon Age: Origins не змогли витримати навіть першу годину гри, тому Dragon Age 2 повинен володіти щадним режимом навчання.

«Традиційно слабке місце класично РПГ … їх складність. Високі бар’єри для початку гри. У них просто важко навчитися грати », — говорить Лейдло в інтерв’ю для Destructoid . «Тому нашою метою в другій частині, як мені здається, є в першу чергу зниження цих бар’єрів, щоб гравцям було простіше починати грати».

Ну а скачать игры для android всегда можно на сайте myfirstandroid.ru

РПГ часто критикують за те, що без повного керівництва їх практично неможливо пройти. В Dragon Age буде реалізована система наростаючою складності і навчання, щоб допомогти гравцям пристосуватися до гри. Лейдло наводить приклад раннього розвитку персонажа.

«Я майже впевнений, що особисто мені хотілося б грати за чоловіка розбійника», — говорить він. «І я б хотів почати з чого-небудь простіше. Добре, ось мої початкові здібності і мені потрібно розвивати майстерність володіння луком. Чи хочу я розвивати володіння дворучним зброєю або я хочу … використовувати бомби і отрути? ».

«Складно вгадати, як вибір вплине на подальшу долю персонажа», — говорить він. «Який ефект це дасть? Чи змінить це гру? »

Незважаючи на спробу уникнути необхідність перегортати безліч гайдів, Лейдло все одно вважає обидві серії Dragon Age традиційними рольовими жанрами.

«Як мені здається, відмітними ознаками класичної рольової гри повинні вважатися: сюжет, статистики персонажів і кілька інших менш значущих рис, є цілий пучок вторинних ознак, які йдуть разом з поняттям рольової гри. У мене є інвентар, у мене є можливість налаштовувати персонажа.Мені здається Dragon Age II володіє всіма ознаками … і саме ці елементи вплинули на успіх Origins, як мені здається ».


Похожие публикации: