StarCraft II: Heart of the Swarm
Доповнення StarCraft II: Heart of the Swarm буде включати в себе, крім продовження однокористувальницької кампанії (за Зергов), додаткові бойові одиниці і зміни в багатокористувацької грі в порівнянні з Крила Свободи. На додаток увійдуть в StarCraft II приблизно 20 місій. Коштувати гра буде як повноцінне доповнення і, виходячи з натяків Blizzard, буде випущена близько 2012.

Сюжет Серце Роя почнеться в момент закінчення Крила Свободи. Він буде сфокусований на особливостях зергов і можливостях Сари Керріган, але ще не відомо, чи буде вона виступати в ролі героя або лиходія. Керріган буде перебувати під управлінням гравця в більшості місій. Тизер до гри показує Нову, провідну команду привидів і фантомів, що проникають в будівлю, і дає команду «знайти Керріган». Рейнор переслідує пару привидів, але двері за ними закривається, і відбувається вибух.

Рейнор розгрібає залишки дверей, за якими він знаходить Керріган, надів костюм привида, що стоїть спиною до нього. Тим не менш, незважаючи на тизер, сам сюжет гри, як і раніше залишається невідомим. Вважається, що в Heart of the Swarm Керріган буде мстити всім, хто винен у тому, що вона перетворилася в Королеву Клинков, зокрема, Арктуру Менгска, правителю Домініону, який залишив Сару на Тарсонисе разом з 8 мільярдами людей.


Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box