Shadow Complex не з’явиться на iOS
Креативний директор Chair Entertainment Дональд Мустард (Donald Mustard) пообіцяв, що сиквел Shadow Complex з’явиться в XBLA.

«Я б сказав так», — почав Мустард. «Продовження Shadow Complex — не питання якщо, а питання коли. Shadow Complex — це наше дитя і ми дуже любимо його ».

Приобрести качественные www.dverimoi.ru , можно на сайте dverimoi.ru

«Shadow Complex — розширення нашої імперії інтелектуальної власності, і природно, ми завжди шукаємо способи розширити цю всесвіт, також як і інші ігрові світи». Звичайно, Мустард міг тільки припускати, як воно все вийде, і офіційних анонсів поки не було.

Але, здається, не на платформах iOS, повідомляє CVG .

«Я не можу уявити собі спосіб, яким ми змогли б надати якісне управління на тач-скрін девайси, яке в Shadow Complex повинно бути чудовим», — пояснює Мустард. «… Shadow Complex розроблений для контролера. Я не фанат експериментування з перенесенням можливостей контролера на тач-скріни. Це якось неправильно. Точність управління втрачається ».

Shadow Complex — гра, розроблена компанією Chair Entertainment. Гру часто описують як двомірний сайд-скроллер з тривимірною графікою, схожий з серіями Metroid і Castlevania, з деякими елементами, запозиченими з Contra. Важлива відмінність — те, що гравець може стріляти по ворогам і об’єктів не тільки в площині, а й по задньому і передньому планам. Гравець управляє Джейсоном Флемінгом (Jason Fleming). Джо прогулювався зі своєю подругою Клер (Claire), коли її захопила добре організована воєнізоване угрупування. Джейсон, володіючи тільки ліхтарем, має встановити місцезнаходження зброї і технологій загарбників, щоб врятувати Клер.


Похожие публикации: