Shift 2: Unleashed вийде в кінці березня
Гоночний симулятор від Mad Studios, Shift 2: Unleashed, отримав офіційну дату релізу. Гра з’явиться у Великобританії 25 березня, а в решті країн Європи — 24 березня і в США 29 березня. Shift 2 — стане спробою EA скинути з п’єдесталу імениту Gran Turismo і Forza.

cyberswap.ru

Ще в минулому році Енді Тюдор (Andy Tudor), провідний дизайнер гри, розповів про відмінності Shift 2, GT5 і Forza 3.

«Вся родзинка полягає в управлінні, у відчутті, що ти на піку, на вістрі, вичавлюючи максимум з машини, а також у можливості повністю налаштовувати машину на тому рівні, який ми зробили в Shift 1. Наша задача полягала в тому, щоб дати вам можливість позмагатися зі своїми друзями на суперкарах всіх часів », — сказав він. «Це інший рівень мислення. Ми хотіли обійти всіх. Ми хотіли зробити як можна більш реалістичний геймплей ».

У грі буде використана система Autolog, яка з’явилася в Need for Speed: Hot Pursuit від Criterion.

«Якщо ви хочете, щоб ваше ім’я з’явилося в топі найбільш умілих асів-гонщиків, ви можете замовити Shift 2: Unleashed Limited Edition попередньо і отримати ексклюзивний доступ до трьох незабутнім і неймовірно швидким машинам, а також до 40 унікальним кар’єрним івенту», — йдеться на офіційному сайті .

«В Limited Edition цими машинами будуть the Nissan Silvia spec.R Aero (S15), Alfa Romeo Giulietta QV, і моя кохана, Lamborghini Murci?lago LP640».


Похожие публикации: