Шутер Rage вийде також у вигляді коміксу
Кожна поважаюча себе франшиза повинна стати транс-медіа проектом … Ну, або принаймні — мати комікс, де можна розповісти фанатам різні історії, пов’язані з проектом. Так вирішив видавець Bethesda Softworks, анонсуючи новий комікс для підготовлюваного шутера Rage.

Перше ілюстроване видання з’явиться 22 червня і розповість, чому ж все починалося і як геймери потрапили під час диких баталій в Rage.

Земля була зруйнована ударом астероїда, мало хто вижили вели боротьбу за виживання, викопавши Арки під поверхнею землі. І так уже сталося, що копаючи вниз, люди наткнулися на пустки, якими правлять брутальні мутанти в режимі військової диктатури. На розвідку відправили вчених, і як часто буває, щось пішло не зовсім за планом — розповідає Eurogamer .

Сценарій для комікса написаний творцем Rex Mundi — Арвід Нелсіоном (Arvid Nelsion) і намальований художником DMZ — Андреа Мутті (Andrea Mutti). Креативний директор з id Software, Тім Віллітс (Tim Willits) також активно бере участь в процесі створення коміксу.

Сама гра буде готова 16 вересня для трьох платформ — PC, PlayStation 3 і Xbox 360.


Похожие публикации: