Сиквел серії Tomb Raider
Минулого місяця преса і геймери гадали , що ж за нову гру готується представити Crystal Dynamics 6 грудня. Компанія випустила створила сайт-тизер, розпалюючи інтерес до заходу 6 грудня. І от, довгоочікувана дата.

blogoede.com с сайтом blogoede.com

Square Enix випустила прес реліз і розкрила карти. Як і передбачалося минулого місяця, Crystal Dynamics представить нову гру серії Tomb Rider. Продовження серії Tomb Rider буде називатися просто — Tomb Rider. Деталі поки зберігають в таємниці, але точно відомо, що перше пригода Лари полягатиме в боротьбі за виживання.

Деррел Галлагер (Darrell Gallagher), глава Crystal Dynamics розповів, що ми повинні «забути про все, що знали раніше про Tomb Rider», оскільки гра являє собою «історію походження Лари Крофт і закидає її персонажа в подорож, якого ще ніхто не бачив» . Залишається незрозуміло, чи буде гра представляти перезапуск серії або просто історію походження серії заплутаною хронологією подій.

Нова анонсована гра, за словами Галлагер може додати проблем енциклопедій ігор. «Ми знаємо, що є інтернет ресурси, які містять значних розмірів бази даних ігор, які прив’язані до певних назвам. І нам подобається ускладнювати їм життя ».


Похожие публикации: