Сиквела Halo Wars не буде
Бос 343 Industries, Френкі О’Коннор (Frankie O’Connor), сказав, що стратегія в реальному часі від Ensemble Halo Wars мала «величезний успіх», але наполіг, що робота над сиквелом не почалася.

«Забавно, але Halo Wars перевищив наші прогнози продажів, стратегія мала більший успіх, ніж ми очікували», — рассказалis О’Коннор в інтерв’ю для CVG . «Вона отримала відмінні відгуки від критиків і до сих пір є стратегією номер один на консолях».

Але сиквел поки залишається поза планів розробників. Якщо сиквел все ж таки потрапить в список запланованих справ, то гравці цілком можуть очікувати підтримку Kinect.

«Д аже незважаючи на те, що стратегія мала великий успіх, чи будемо ми робити сіквел? Хто знає.Ми могли б створити щось для Kinect, наприклад. Ніхто не має нічого проти, але ми не працюємо над сиквелом в даний час ».

Halo Wars вийшла в лютому 2009 року на Xbox 360. Стратегія стала кращою і останньою грою від Ensemble перед її скасуванням.

15 грудня, майже 2 роки після релізу, Microsoft вирішила урізати бюджет на підтримку Halo Wars.Компанія хотіла припинити вести рейтингові списки, статистику і навіть закрити форуми.

Спільнота поінформували, що їх «переведуть … на форуми Halo Waypoint», які не перебувають в офіційній зоні гри. «Форуми перестануть існувати, і те ж станеться з веденням статистики», — з’явилося повідомлення модератора. «Я знаю, що ми засмутили багатьох з вас».

343 Industries і Waypoint виправили ситуацію і взяли ведення статистики під своє крило. Хоча база гравців може бути і невелика, вони зробили правильних хід, вирішивши зберегти статистику. Їх презентація сукупного часу і зусиль, вкладених геймерами, стало наріжним каменем в підставі Waypoint.


Похожие публикации: