Sony анонсувала вихід White Knight Chronicles для PSP
Sony анонсувала White Knight Chronicles Episode Portable: Dogma Wars версію для PSP. Компактна RPG з довгим назва з’явиться в Японії 3 лютого 2011 року.

Як було зазначено в анонсі першої частини гри, Dogma wars буде пов’язана з PS3 версією White Knight Chronicles: Awakening of Light and Darkness. Гравці можуть імпортувати свої аватари з консольної версії гри в Dogma Wars і отримати доступ до деяких додаткових предметів в Light and Darkness, це так зване  vitada.novils.com від розробників, з’єднуючись з PSP версією. Також, Dogma Wars будуть підтримувати інфраструктурний режим для чотирьох гравців, схожий з онлайн мультиплеер для Phantasy Star Portable 2.

White Knight Chronicles — рольова гра з перспективою від третьої особи, створена незалежним розробником Level 5. Гравцям представлений вибір персонажів, яких згодом можна розвивати, отримувати досвід і екіпірувати різними предметами. За словами розробників, гра пропонує зануритися у віртуальний світ на більш, ніж 100 годин геймплея.

Історія White Knight Chronicles починається в королівстві Баландор (Balandor), де на День Народження принцеси без запрошення вривається зла організація під назвою Маги (Magi). Леонард вистачає принцесу за руку і веде її в підвал, де вони будуть в безпеці. Там він знаходить дивний костюм, який перетворює його в Білого Лицаря — стародавнього воїна з неймовірними здібностями, які допоможуть йому перемогти сили Маги.


Похожие публикации: