Sony опублікувала нове відео до гри Twisted Metal
Так вже сталося, що розробники і видавці вирішили не балувати фанатів великою різноманітністю і повторили кілька моментів з першого трейлера, але також представили і нові моменти.

Sony опублікувала повідомлення на PlayStation Blog про те, що Аксель повернувся, і якщо ви зважитеся попередньо замовити гру, то отримаєте доступ до «смертельної машині війни».

Не дай бог ваша кошка заболела, скорее обратитесь к профессионалам на сайте biocontrol.ru — www.biocontrol.ru.

У грі основний упор представлений на багатокористувацькі битви, включаючи різні онлайн режими. До 4 гравців зможуть воювати в спліт-скрін режимі і до 16 — онлайн. До прикладу, в режимі Nuke гравці зможуть вибрати угруповання і воювати проти гравців з змагається фракції. У цьому режимі у кожної команди буде по одному гелікоптеру, який буде тримати в повітрі величезну металеву статую. Щоб знищити статую необхідно викрасти лідера конкуруючої команди, а потім принести його в жертву, щоб запустити ядерну ракету.

Sony представила 4 угруповання: Клоуни, Ляльки, Черепа і Проповідники. Поки незрозуміло, чи буде місце дії розгортатимуться у всесвіті попередніх серій Twisted Metal.

У грі з’являться нові машини, включаючи мотоцикли, фургончики з морозивом, вертольоти, м’ясні вагончики та інші нестандартні авто. Швидше за все, машини можна буде налаштовувати а покращувати. Також розробники розповіли, що в грі з’являться і нові гармати — як снайпеская гвинтівка і дробовик.

Twisted Metal готується до виходу 4 жовтня на PlayStation 3.


Похожие публикации: