SSX: Deadly Descents — повернення сноубордингу від ЕА
Лос Анджелес і Spike VGA офіційно змусили розробників зізнатися, що серія сноубордингу незабаром повернеться на полиці з відео іграми. Незважаючи на провальні продажу в кінці року скейтбординг франшизи від Tony Hawk і його нового контролера Shred, розробники продовжують привнести в жанр ту родзинку, яка допоможе любителям екстриму знову втягнутися в серії катання по сніжних схилах гір або стрибків по рампах і перешкодам міських джунглів.

Як повідомляє IGN , ЕА представила повернення SSX: Deadly Descents, яка надасть гравцям можливість покататися по сніжних горах по всьому світу, борючись з негодою.

З чуток, серія повернеться до свого коріння, але управління залишиться аналогічної скетйбордінг серіям від ЕА. Розробникам Tony Hawk дали другий шанс виправдати очікування видавця у вигляді сноубординг серії. В ЕА говорять, що «команда, яка допомогла привести Tony Hawk на вершину, можливо, зможе зробити те ж саме і у всесвіті сноубордингу».

Платформи, на яких вийде гра поки не підтверджені, але швидше за все SSX з’явиться на Xbox 360 і PS3. Останній раз SSX бачили на Wii в 2007 році. Точна дата релізу поки не була офіційно заявлена.


Похожие публикации: