Стартував реліз трейлер Need for Speed: Shift 2 Unleashed




EA випустила реліз-трейлер для Shift 2: Unleashed. Поспішайте подивитися відео першими у відповідному розділі !

Shift 2: Unleashed продовжить розвиток геймплея, представленого в першій серії Shift. Рейсинг вийде на новому фізичному движку, включаючи оновлене управління елітними моделями і збільшену кількість налаштувань управління авто (чутливість, мертві зони, допоміжні засоби управління машиною і ін).

Гра стане першою в серії Need for Speed, що включила понад 100 машин; загальна кількість машин — 145, кількість виробників — 36, кількість треків — 35.

Енді Тьюдор (Andy Tudor) з Slightly Mad Studios розповів, що розробники хочуть зробити переворот в індустрії гоночних симуляторів разом з Shift 2: Unleashed.

«Жанр симуляторів являє собою гру чисел в даний момент. Це щось подібне гонки, у кого кращий движок фізики, у кого найбільше машин і треків і т.д. Геймплей сам по собі дуже нудний », — говорить провідний дизайнер Shift 2.

Шикарная новость. Состоялась Шикарная новость. Состоялась photos-and-drawings.ru. Читаем и делаем выводы! . Читаем и делаем выводы!

«Ми хотіли привернути усталені традиції догори дном, додаючи соціальні аспекти, як наприклад Autolog, який дозволяє гравцям змагатися зі своїми друзями, навіть якщо ті в знаходяться не в мережі. Таким чином, гравці могли витратити півгодини — годину, щоб постаратися побити рекорд одного на треку ».

Рейсинг від Slightly Mad, потенційний конкурент Forza і Gran Turismo з’явиться 29 березня в США, потім 31 березня дійде і до Європи на PC, PS3 і Xbox 360.


Похожие публикации: