Статусы
Всю інформацію, яку ми збираємо протягом життя, те, над чим ми роздумуємо, отриманий досвід — ми передаємо словами, адже словами можна передати багато чого: почуття, емоції, радість і поганий настрій. Деякі з нас, щоб не забувати жодного яскравого моменту в своєму житті ведуть «особистий щоденник», записуючи туди лише найпотаємніше і те, що не повинно бути відкрито нікому, крім їх володарів. Саме в таких особистих щоденниках і використовуються прикольні «статуси» про життя і про щастя, тобто принципи або фрази, які в певний день або життєвий період є найбільш значущими в житті однієї людини, який призначений для дівчат та хлопців. Знайти цi самi статуси можливо тут: http://statusi.net.ru

Якимсь подобу особистого щоденника і є персональна сторінка, в якої соціальної мережі однокласники або в контакті, або в особистому щоденнику (блозі) на Livejournal або Diary, де є можливість залишати думки щодо того, що відбувається поруч у вашому житті або в житті ваших рідних і близьких . Статуси в контакті і в однокласниках є деяким щоденним настроєм, так як кожен день ви можете їх міняти і ділитися настрій з оточуючими, іноді сумно, іноді холодно, а іноді хочеться поставити, що-небудь прикольне, тим самим підкреслюючи, що вам зараз дуже весело і що вже ви готові підтримати того, хто цього потребує. Також, як змінюється настрій, повинні змінюється і фрази, призначені для однокласників і для контакту, причому ці вирази і слова можуть бути корисними, як для дорослих і красивих жінок та чоловіків, так і для хлопців і дівчат, які набирають досвід в житті.

Звичайно, не всі час кожен з нас проводить в радості. «Є час для радості, а є час для смутку», саме, в цей момент приходять на допомогу статуси про біль і про сенс життя, яких укладені реальні історії, що відбуваються з гламурними дівчатами в Пітері або з незвичайними пацанами в Москві. У статусах, немов, відбивається ваш настрій і переживання, а життя вона така, що не роздумуючи про неї, не співчуваючи, не переживаючи — нічого доброго може і не відбутися, тому потрібно намагатися думати про хороше і потрібно гідно переживати біль і страждання, які все ж таки трапляються на вашому життєвому шляху.

Для чого необхідно все це міксувати? А лише для одного, щоб ваш настрій змінювалося, щоб жоден попередній день не був схожий на наступний, тому тут і можна знайти, по-перше, веселі фрази, які будуть піднімати настрій, по-друге, смішні слова, які змусять вас довго сміятися, тим самим продовжуючи вам життя, по-четверте, прикольні фрази для статусу, в яких закладено фундамент, то є розумні слова зі смислом. Кожен день потрібно творити, щось нове, не завжди вийде зробити все добре, як захочеться, але спробувати варто. Даруйте любов і радість оточуючим, а самим приємним подарунком буде ваша усмішка і піднесений настрій. Ну, а, якщо ви не захочете посміхатися, то ми просто приїдемо до вас додому, поговоримо з вашою родиною і вони зроблять, щось хороше для вас, може бути залоскотати, може бути ще, що-небудь. Класні і красиві емоції ми очікуємо саме від вас.


Похожие публикации: