Світ у Batman: Arkham City буде в п’ять разів більше
Розробники Rocksteady анонсували, що світ Batman: Arkham City буде в п’ять разів більше, ніж Batman: Arkham Asylum. Arkham City не буде відкритим світом з відкритою кінцівкою, каже ігровий директор Сефтон Хілл (Sefton Hill), але Rocksteady також не буде «тримати гравців за руку».

Мы собрали для вас лучшее: storyplaces.net Европы и всего мира — они предстанут перед вами во всем своем блеске и великолепии, поведают о днях боевой славы и былого величия.

«Arkham City буде приблизно в п’ять разів більше, ніж Arkham Island, але наша основна мета не була створити більший ігровий світ заради того, щоб створити більший ігровий світ», — пояснює Хілл в інтерв’ю в GameSpot .

«В Batman: Arkham Asylum, ми сконцентрували свої сили, щоб створити атмосферу інтенсивності, тиску, закриваючи Бетмена в божевільні, дозволяючи Джокеру підливати масла в вогонь. В Arkham City ми хотіли перейти на новий рівень, тому ми створили геймплей, де геймерам дали більше свободи, але вони будуть постійно відчувати небезпеку, дихаючу в спину ».

«Гравці зможуть піти куди завгодно в будь-який час, але ми переконалися, що гравці завжди будуть знати куди їм потрібно йти, якщо вони хочуть перевернути наступну сторінку історії. Дослідіть вулиці Arkham City і ви зможете знайти безліч побічних місій, секретів і вуличних бійок, тому гравцям не доведеться шукати пригод, якщо вони хочуть їх знайти ».


Похожие публикации: