Team Dignitas знайшла свого професіонала по StarCraft II
Британська група професійних геймерів Team Dignitas знайшла свого профі для StarCraft II.

Сама «BlinG» Кей (Samayan Kay), який брав участь у змаганні HMV Gamerbase в Лондоні, підписав річний контракт на повну ставку з Team Dignitas.

TD запустила змагання раніше цього місяця, щоб знайти професіонала в свою команду StarCraft II. Сама буде «подорожувати по світу», борючись «з самими просунутими геймерами і буде вчитися у найдосвідченіших гравців».

«Ми вибрали сама, та як вирішили вибрати гравця з найбільшим потенціалом, замість того, щоб просто віддати перевагу переможцю турніру», — говорить бос Team Dignitas Майкл О’Делл (Michael O’Dell).

«Він показав себе як талановитого геймера, а також спокійного і тверезомислячої гравця під час напружених сутичок і ми впевнені, що він відмінно увіллється в наш колектив».

Розробники з Blizzard ламали голову, щоб створити гру, яка буде однаково цікавою та видовищною у сфері кіберспорту. Дизайн безлічі функцій в StarCraft II створювався з метою зробити гру зрозумілою для глядачів, при цьому залишаючись динамічною і не захопленої гонкою озброєння.

«Саме тому художники ненавидять мене», — сказав Дизайнер Blizzard Дастін Браудер (Dustin Browder), показуючи збільшені картинки юнітів. «Саме тому дизайнери ненавидять мене», — додав він, порівнюючи 45 типів юнітів Starcraft II з 150 юнітами в Supreme Commander.


Похожие публикации: