The Dark Angels — доповнення Warhammer 40,000: Dawn of War II — Retribution доступно тільки геймерам із США? А так же в онлайн играх.
Eurogamer розповів сумну новину — ви не зможете пограти в аддон The Dark Angels для Dawn of War II: Retribution, якщо не купите Колекційне Видання гри з магазину THQ Store в США.

«Я не можу поки підтвердити цю інформацію», — пише модератор на офіційному форумі Dawn of War II.«Якщо ви отримали код на цьому форумі і живете за межами США, відбулося ненавмисне непорозуміння».

Модератор додає, що користувачам варто звернутися в підтримку THQ або Relic, щоб прояснити всі деталі. «Причина, по якій видавець пішов на такий крок — заохотити американських геймерів за терпляче очікування внаслідок затримки гри». Так же хочу заметить, что www.zzima.com можно скачать на игровом портале zzima.com

Доповнення The Dark Angels вийшло в середу за ціною без цента 5 фунтів стерлінга. Але чи варто турбуватися!? The Dark Angels додасть в гру главу Space Marine з 8 моделями юнітів мультиплеера, а також колірні схеми для інших.

Юніт Force Commander буде тепер носити горде і довге ім’я Dark Angels Company Master разом із шоломом, прикрашеним крилами. Група Tactical Marine будуть носити одяг Dark Angels. Крім того, команди Scout Squad, Assault Marine Squad і Terminators також отримають новий дизайн. Машини Space Marine теж не залишаться без нового дизайну і отримають нові емблеми і будуть відрізнятися від інших транспортних засобів.

Крім зміни дизайну та доповнення костюмів юнітів, розробники не планують ані нових карт, ні нових режимів.


Похожие публикации: