The High Five додаток для Linage II вже онлайн
Доповнення для Linage II, The High Five, уже є на онлайн серверах! Розробники постаралися по можливості задовольнити всі бажання ігрового співтовариства і принесли в гру безліч змін, заснованих на побажаннях геймерів.

Повний список змін і доповнень, опублікований на офіційному сайті гри , вийшов справді величезним.Оновлення торкнулися систему класів і скілів, предмети, рейди, олімпіади, систему досвіду і груп.Також деякі зміни спіткали систему днів народження, кланів, квестів. Крім того, сам світ зазнав модифікації, не кажучи вже про користувальницький інтерфейс і систему повідомлень.

,как писал веб-сайт www.haifainter.com

З поверненням Богині Руйнування, ігровий світ починає змінюватися, смакуючи зловісні битви. Коли день змінюється заходом і ніч опускається на світ, він занурюється в криваво-червону атмосферу.Гравці зможуть спостерігати на небі темну місяць і червоні проливні дощі, і все це разом з туманами, які пробирають до мозку кісток.

З новим апдейтом більшість класів персонажів отримали як мінімум по одному новому ськілл, а також деякі зміни в системі вже існуючих навичок. Наприклад, обмеження для багатьох навичок були зменшені, час закляття скам’яніння зменшилася поряд з його кулдаун, а енчанти стали коштувати дешевше.

Розробники принесли в гру нові предмети, включаючи броню, плащі, шоломи, зброя і багато іншого. У грі з’явилося 19 нових квестов для персонажів c 75 рівня вище.


Похожие публикации: