The Witcher 2 отримає хардкорних складність та імпорт збережень з першої частини
Остання складність гри в The Witcher 2 змусить починати гравців заново, якщо їх персонаж загине.

«Ми можете зберігати гру, але якщо ви помрете, збереження будуть недоступні», — пояснює провідний геймплей дизайнер Матеуш канікул (Mateusz Kanik) для Eurogamer . «Звичайно ми плануємо додати сувій воскресіння, може бути в наступному додатку. Подивимося. »

байтрик.рф? В интернет магазине «Байтрик».

Рольова гра в жанрі фентезі 2011 року буде включати в себе 4 складності: легку, середню, важку і божевільну. На легкої складності гравці можуть просто тискати на всі клавіші поспіль і виграти. Але шалена складність буде істотно відрізнятися.

Хардкорних складність в The Witcher 2 створена з надією симуляції культової і важкої в проходженні гри Demon’s Souls від FromSoftware, якою так захоплюються розробники з CD Projekt. Тому можна очікувати неймовірних швидкостей, на яких будуть носитися монстри не даючи персонажу ні шансу на ухилення.

«Буде непросто битися з монстрами. Ми добилися цього, надаючи опонентам всі спеціальні можливості, які дозволять зловити Відьмака », — говорить канікул. «Нежить може закопуватися в землю і з’являтися перед гравцем. Тому поки ви біжите, мертвяк буде копати прямо перед вам, щоб зловити вас. Буде набагато важче просто втекти з бійки ».

The Witcher 2 обіцяє бути дорогою, нелінійної сюжетної рольової грою з довгим-довгим геймплей. Тому пройти гру на останній складності стане справжнім викликом для будь-якого гравця. Але це коштує того, як говорять розробники з CD Projekt. «Ми безумовно зробимо спеціальну нагороду для тих, хто зможе зробити це».

Спеціально для фанатів Відьмака, розробники CD Projekt підтвердили, що нададуть можливість імпортувати збереження з оригінальної гри в сіквел.

«У першій частині The Witcher історія була нелінійною, як і в другій. Ми хочемо імпортувати інформацію про ваших діях в The Witcher 1, і передати ті умови та ситуації в The Witcher 2. Таким чином перша частина вплине на подальший розвиток подій. Звичайно, не вся історія цілком, але деякі відмінності виразно будуть.

Ми хочемо дати можливість гравцям перенести і деякі предмети інвентарю. Звичайно, не все, тому, що це може вплинути на ігровий баланс. Гроші наприклад, ми не дозволимо переносити, тому що економіка гри буде зіпсована. Але деякий зброю і броня таки зможуть з’явитися у вашому інвентарі в The Witcher 2 ».


Похожие публикации: