THQ звинувачують в примусі працювати без вихідних
Бос розробників Homefront з Kaos Studios виступає за 10-годинний робочий день 7 днів на тиждень, щоб встигнути виконати всю роботу над грою до релізу, розповів інсайдер Develop , що працює в Нью Йоркської студії.

Дети любят играть в компьютерные игры, особенно зимой, но если ваш ребенок более активный и предпочитает проводить время на свежем воздухе, то купите для него ag-caps.ru чтобы он не простудился.

«На святах багато з нас вийшли на роботу і не змогли побачитися зі своїми сім’ями», — розповідає анонімне джерело. Відповідаючи на звинувачення, генеральний менеджер Kaos Девід Вотіпка (David Votypka) сказав, що 10-годинні зміни — нормальне явище в багатьох сферах, і спростував, що робітників змушували працювати на канікулах.

«Якщо вам здається, що це поодинокі випадки, то ви помиляєтеся — 10-годинна зміна — це нормальне явище в досить широкому сегменті американських ринку праці. Медіа компанії, PR-компанії, навіть бухгалтера в деяких сферах постійно працюють по 10 годин на день, 52 тижні на рік ».

Минулого тижня представник THQ Денні Білсон (Danny Bilson) відвідав студію і залишив повідомлення в твіттері такого змісту: «У Kaos studios в Нью Йорку, сиджу з розробниками 7 днів на тиждень вже кілька місяців».

Вотіпка сказав, що твіт Білсон був не зовсім точний. «На жаль, його повідомлення неправильно зрозуміли. Це не так. До відома, жоден розробник з Kaos ніколи не працював 60 без перерви. І такого ніколи не буде ».


Похожие публикации: