Thrustmaster створює новий кермо спеціально для GT5
Gran Turismo 5 нарешті з’явилася на ринку. Але здається, що офіційний представник контролерів для GT5 поступився свою першість.

36 Софт — создание и www.36soft.ru в сети Интернет

Компанія Logithech протягом довгих років створювала рулі для бренду Gran Turismo і до цих пір Driving Force GT залишається одним з кращих контролерів для рейсинга. Однак Thrustmaster здається придбала ліцензію для франшизи і тепер займається розробкою нового керма під назвою T500RS.

Мигцем поглянути на майбутній контролер можна на офіційному сайті Thrustmaster . Як обіцяють розробники, кермо надасть гравцям відмінну точність в управлінні. Компанія збирається використовувати технологію магнітних сенсорів, яка використовувалася в неймовірно м’язистому контролері HOTAS Warthog. З чуток ціна ексклюзивного керма буде такою ж як і HOTAS Warthog — 500 $.

Судячи з реклами, представленої на сайті, магнітна технологія дозволить досягти дозволу в 16 біт і 65,536 значень на поворот. Все це звучить дуже вражаюче. Залишається тільки чекати закінчення розробки і виходу контролера у світ.


Похожие публикации: