Творець Minecraft хоче зробити як мінімум 3 гри
Маркус Перссон (Markus Persson), творець Minecraft і засновник Mojang розповів, що у нього є принаймні ще три ідеї для створення наступної гри, після того, як Minecraft буде закінчений.

Перссон розповів RPS , що ці три ідеї — фентезі версія футбольного менеджера, космічний трейдинг симулятор або симулятор життя в стилі Sims.

Качественная перелинковка сайта играет большую роль в продвижении сайта.

«У мене багато ідей», — відповідає він на питання, чи буде життя після Minecraft. «Вони продовжують крутитися в голові. Мене дуже дратує, що в світі немає космічних трейдинг симуляторів. А ті, які і є завжди беруть до виду найголовніше. Самі по собі вони кумедні, але навіть Elite 2, велика гра, не була настільки хороша, наскільки мені хотілося б ».

«Я дійсно хочу зробити щось таке, але потрібно вкласти багато часу і сил, і швидше за все гра не буде дуже добре продаватися. Але я сподіваюся, що зможу переконати інших людей робити те, що вони по-справжньому хочуть робити ».

Але що за гра в стилі Sims?

«Ви будете грати тільки одним персонажем в місті, просто живучи у віртуальному світі. Це буде супер реалістичний симулятор міста. Це буде мій погляд на реальне життя ».

А яким буде фентезі футбольний менеджер?

«Я напевно не повинен говорити цього, тому що люди можуть просто вкрасти ідею, але якого біса!?Це буде простою футбольний менеджер, але з фенетзі героями. Якщо у вас буде троль і гоблін в одній команді, троль може з’їсти гобліна. Щось в цьому роді ».

Mojang анонсувала на GDC минулого тижня нову гру — Scrolls. Також команда «можливо зробить»сиквел до Minecraft коли-небудь.


Похожие публикации: