Творці гри Відьмак 2 збираються краще уявити світ Cyberpunk
CD Projekt RED, творці популярної гри Відьмак 2: Вбивці Королів розповіли, що насамперед у своєму новому проекті під назвою Cyberpunk зроблять навчання якомога більш доступним. При розробці сіквела до гри Відьмак, розробники вже намагалися зробити інтуїтивно зрозумілого гіда, який дозволив би краще орієнтуватися у ветувати ігровому світі.

«З серією Відьмака ми зрозуміли, що потрібно залучати людей більш гладкою кривою навчання, коли справа стосується сюжетної лінії», — пояснює Адам Бадовскі (Adam Badowski).

«В оригінальній серії Відьмак, приміром, ми закидали гравців в середину історії та думали, що гравці будуть знати, що відбувається! Але багато говорили нам, що не розуміли ті чи інші відносини між персонажами », — продовжує засновник студії, Марцин Івінські (Marcin Iwinski). «У нових іграх ми хочемо, щоб у розпорядженні гравців було більше контексту. Ми хочемо представити гру і її персонажів належним чином ».
Івінські навів як приклад серіал Гра Престолів. За його словами телеканал HBO прибирає деякі шматки з романів, але при цьому примудряється зберігати дух транс-медіа франшизи. Телеканалу вдається спростити багато речей, при цьому залишивши багатозначні деталі. Саме цього і хоче досягти команда CD Projekt.

«В Cyberpunk ми хочемо зробити історію дуже грунтовно, але новачкам потрібно представити світ краще, ніж ми зробили це в Відьмак 2».

«Гравцям потрібно дати можливість вибирати, наскільки глибоко вони хочуть розібратися в сюжеті», — пояснює глава маркетингу CD Projekt’s, Міхал хусток-Гільовські (Michal Platkow-Gilewski). «Якщо це хардкорних гравець, він може копати глибше і глибше і глибше, а якщо казуальний гравець — він все одно повинен отримати потрібну інформацію про персонажів і сюжеті, але тільки іншим способом».


Похожие публикации: