Творці Portal 2 відповіли на запитання геймерів
PlayStation Blog провів інтерв’ю з творцями Portal 2, задаючи питання главі проекту, Джошуа Уіеранду (Joshua Weierand) і його колезі, письменнику, Еріку Уолпо (Erik Wolpaw).

Найпопулярнішим запитанням був наступний: «Чи буде PS3 версія гри добре виглядати і володіти високою частотою кадрів?»

«О, так!» — Говорить Уіеранд. «Ми виконали величезну роботу, щоб добитися якісної картинки в грі».

Посмотреть правильные прогнозы favoritcapper.ru, товарищеские и другие, можно на сайте favoritcapper.r

PS Blog: Eще один популярний питання від геймерів — Portal 2 довший, краще і цікавіше оригінальної гри Portal?

Уіеранд: Якщо говорити про кількість годин геймплея, все залежить від гравця. Що стосується синглплеер Portal 2, він триватиме у два з половиною — три рази довше Portal 1. Крім того, кооперативний режим, який стоїть окремо триває в два рази довше геймплея Portal 1.

Уолпо: Історія в грі набагато більш продумана від початку до кінця. Мені здається, ніхто не буде розчарований сюжетною лінією в грі.

 

PS Blog: Ви вже думали над доповненнями до Portal 2? Просто до відома.

Уолпо: Так, ми безсумнівно замислювалися над доповненням. Мені здається, що ми скоро перейдемо до обговорення деталей. Ми вже працюємо над доповненням, ми просто ще не опублікували деталі.

 

PS Blog: Розкажіть мені про спліт-скріні в PS3. Яким чином ви його реалізували?

Уіеранд: Досить прямолінійно. Коли захочете пограти в кооперативний режим, у вас буде на вибір дві можливості: грати онлайн з друзями на PS3 або PC, або локально, використовуючи спліт-скрін режим. Спліт-скрін неймовірно захоплюючий спосіб грати в Portal 2, насправді. Тому що ви будете сидіти поруч з людиною на одному дивані і зможете легко дати йому п’ять.

 

PS Blog: Чи буде в PS3 версії підтримка USB миші та клавіатури?

Уіеранд: Ні, на жаль ми не реалізували її. Ми створювали гру на основі тестування, враховуючи роботу обладнання і як люди його використовують. У нас є команда тестерів, яка грала на PS3 На щастя Portal 2, не буде дуже складною грою, тому ми сконцентрувалися на створенні зручності використання контролера.

 

PS Blog: Чи потрібно встановлювати PS3 версію Portal 2 на жорсткий диск?Скільки місця займає гра?

Уідеранд: Ми не вимагатиме від користувачів встановлювати гру. Інсталяції немає зовсім, але вам знадобиться 22 мб для збережень.


Похожие публикации: