Творці Tony Hawk’s Pro Skater HD розповіли про многопользовательских режимах в грі
Розробники Tony Hawk’s Pro Skater HD поділилися інформацією про підготовлюваний мультіплеере в HD рімейку двох класичних ігор серії симулятора скейтбордингу. СтудіяRobomodo реалізувала кілька онлайнових многопользовательских режимів для чотирьох гравців на движку Unreal Engine.

Хотите научится делать dvezebri.ru ? Узнайте как, на сайте dvezebri.ru

У грі з’явиться чотири режими гри мультиплеера: Big Head Elimination, Graffiti, Time Attack і Free Skate.Graffiti і Time Attack уже відомі фанатам серії по попередніх іграх. В режимі Graffiti гравцям необхідно виконувати трюки на різних об’єктах оточення з метою набрати якомога більше очок. Що ж стосується Time Attack, тут гравці обмежені певним промежутвом часу на виконання трюків.

В режимі Big Head Elimination гравцям також необхідно набрати якомога більше очок. Різниця з попередніми режимами полягає в тому, що темпи зростання очок збільшуються у міру продовження раунду. Як би там не було, при досягненні множника 100%, він обнуляється, тому гравцям необхідно вчасно закінчити серію трюків, щоб не втратити набрані очки.

І нарешті, в режимі Free Skate гравці, як найкращі друзі можуть просто покататися по карті, вихваляючись один перед одним своєю майстерністю.

Tony Hawk’s Pro Skater HD з’явиться в мережі Xbox Live Arcade 18 липня. Точна дата релізу гри на PlayStation 3 поки невідома.Похожие публикации: