У демо Resident Evil 6 знайшли секретну кампанію Ади Вонг
У Resident Evil 6 буде четверта (секретна) сюжетна кампанія. Її головною дійовою особою стане Ада Вонг. Як повідомляють користувачі GameFaqs, файли, які відносяться до кампанії Ади, були виявлені в демо-версії RE6.
Поки неясно, хто стане компаньйоном Ади (у всіх головних героїв гри є партнери), проте, згідно з одним із припущень, її може супроводжувати Карла Радамес, яка, імовірно, є клоном Ади.

Раніше в Мережі вже з’являлася інформація про те, що у Ади Вонг може бути сюжетна кампанія в Resident Evil 6. У січні IGN з посиланням на свої джерела повідомляв про це. Тоді портал уточнював, що історія Ади відкриється лише після того, як гравці завершать основну частину гри.

Офіційно в Resident Evil 6 три сюжетних кампанії. Їх головними героями є Леон Кеннеді і його напарниця Хелена Харпер, Кріс Редфілд з Пірсом Нівансом і Джейк Мюллер (син Альберта Вескера), який працює в парі з Шеррі Біркін. Дія гри буде розгортатися в США і в Китаї. У ній знову з’являться зомбі і будуть нові вороги, які називаються Дж’аво. Реліз гри відбудеться 2 жовтня. Вона вийде для Xbox 360, PS3 і PС.


Похожие публикации: