У Forza Motorsport 4 буде представлено 500 авто
Дослідження, яке проводить Microsoft припускає, що в Forza Motorsport 4 буде представлено до 500 від 80 виробників. Але, здається, і це ще не все.

Ресурс Kotaku отримав від анонімного відправника опитування, який запитує респондентів про те, що вони думають про майбутні можливості в Froza 4. «Використовуючи Kinect для Xbox 360, тепер зможуть використовувати голосове управління в меню і інтерфейсі», — йдеться в одному з пунктів.

Ваш компьютер не тянет Forza? За то потянет rustanchiki.com ! Что бы скачать игру посетите сайт rustanchiki.com

Більш серйозні рейсери отримають в Forza 4 «в 10 разів кращу графіку, ніж у попередніх версіях, включаючи нове моделі освітлення і тіней». Новий кар’єрний режим буде включати «автомобільне світове турне», де розробники обіцяють «збільшити різноманітність змагань та івентів, в яких можуть брати участь гравці».

Kinect можна буде використовувати в режимі огляду машини, який дозволить гравцеві переміщатися уздовж і поперек моделей автомобілів, читати статистику і навіть посидіти за кермом авто всіх сортів.

Представник Microsoft сказав, що подібні маневри «перенесуть вас всередину екрану телевізора» з вельми реалістичним виконанням. Як би там не було, посидіти за кермом і «помацати» машину за допомогою Kinect повинно бути цікаво. А про всіх характеристиках авто розповість сам Джеремі Кларксон (Jeremy Clarkson) з Top Gear’s. «Кожна машина буде володіти своїм міні-рівнем і після вивчення інтер’єру та характеристик ви зможете прокотитися на ній на треку.»

Forza 4 готується до релізу цієї осені ексклюзивно для Xbox 360.


Похожие публикации: