У Китаї створюється тематичний парк WarCraft і StarCraft
У Китаї будівельні компанії обмірковують план з будівництва тематичного парку. Warcraft і StarCraft можуть стати одними з тематик для нового парка.Тематіческій парк Dubbed Joyland відкривається в травні, як повідомляється на офіційному сайті .

На даний момент в пресі знімків парку немає, тільки концепт-арт. Виникає резонне питання — яким чином будівельники планують за 4 місяці закінчити масштабний проект. На малюнках представлений світ World of Warcraft — замок нагорі якого розташувалася перевернута піраміда, і все це тримається на чотирьох ланцюгах, формуючи плаваючий острів.

Напрошується і ще одне питання: чому Blizzard не згадала про такий проект? Якщо подивитися уважно, то можна засумніватися в існуванні в реальному світі парку Joyland. Можливо проект являє собою всього лише віртуальний тематичний парк, який буде розташовуватися на одному з китайських веб-сайтів.

Як би там не було, в Joyland будуть представлені такі локації, як «Hero Gate», «Taobao Avenue», «Mysterious Island», «Moore Park», «Legend of the world», «Star Legend», «материк Warcraft» і «Temple Mount».


Похожие публикации: