У Magicka буде PvP
Arrowhead вже створила краще доповнення року — Magicka: Vietnam, і здається, що розробники вирішили продовжити переможну ходу — створити PvP.

Кілька повідомлень з’явилося у Твіттері: «Як подивіться на досягнення за перемогу над розробником?Хороший спосіб зняти стрес — да? Почекайте, для цього нам знадобиться PvP … тоді ми зробимо його відразу після MagickaVietnam ».

Раніше чутки про те, що PvP режим вже знаходиться в розробці вже з’являлися, але все одно приємно знати, що це не просто чутки, а офіційну заяву.

Розміщена в світі Мидгарда, екшн-пригодницька гра Magicka розроблена компанією Arrowhead Game Studios і підтримує до 4-х гравців в режимі сумісної гри.

У Magicka є 3 типи ігрових режимів:

Пригода: грайте в поодинці або з кількома іншими гравцями (до 3-х) і досліджуйте світ Мидгарда, намагаючись врятувати його від руйнування. Для дослідження доступно 13 рівнів. Гравці черпають енергію з 8-ми різних елементів, щоб вбивати своїх ворогів.

Виклик: вступайте разом з іншими гравцями в боротьбу з хвилями монстрів, намагаючись вистояти якомога більше хвиль.

Протистояння: режим, подібний класичному «бою на смерть» (deathmatch), в якому мета гравця — залишитися останнім вижив магом.


Похожие публикации: