У трейлері до Red Faction: Armageddon дата релізу вказана помилково
В THQ підтвердили, що реліз Red Faction: Armageddon до сих пір залишається намічена на травень, незважаючи на дату, представлену в останньому трейлері до гри. В кінці трейлера, який дебютував на останньому заході видавця в Нью-Йорку, згадується березень.

«Дата релізу Red Faction: Armageddon досі призначена на травень, а дата, зазначена в трейлері — просто помилка», — відповів представник на питання VG247 .

Каждый из нас хочет создать максимальный комфорт в собственном доме, поэтому мы рекомендуем обратить внимание на матрасы Evolution, которые благодаря использованию натуральных качественных материалов подарят вам непревзойденный комфорт во сремя сна.

Разом з грою заплановано також випустити в прокат фільм оповідає історію серії Red Faction: Guerrilla.Red Faction: Guerrilla — екшн з виглядом від третьої особи, розроблений компанією Volition і опублікований компанією THQ.

Дія відбувається через 50 років після оригінальної Red Faction і абсолютно ігнорує гру Red Faction II.Центральний елемент сюжету — заново представлене рух тієї самої Червоної фракції, сили опору на Марсі, яка намагається звільнити планету від Захисних сил Землі, відомих як EDF і колишніх союзниками оригінального руху Red Faction. Гравець управляє Алеком Мейсоном, чесним гірським інженером, який став свідком смерті брата від рук EDF і отримав, всупереч своєму бажанню, премію від EDF. Алек приєднується до руху Червоної фракції і повинен повалити правління EDF на Марсі.


Похожие публикации: