Uncharted 3 вийде в демо-версії 13 грудня
Uncharted 3 в наступний понеділок буде представлена ​​геймерам у вигляді демо-версії, про це стало відомо з повідомлення в Твіттері .

Вчора Uncharted 3 аннонсіровалі офіційно з датою релізу на кінець 2011 року. Гра вийде з підтримкою 3D, як заявили розробники з Naughty Dog на PlayStation Blog.

За словами Арн Мейер, стратега ігрового ком’юніті, нові пригоди Нейт Дрейка будуть проходити «по всьому світу». В Drake’s Deception, герой буде шукати загублене місто «Атлантіс Пєсков» (Atlantis of the Sands), зі своїм наставником Саллі, який знаходиться в «серці Аравійської пустелі». Як говорить Мейєр: «Коли відкриються жахливі секрети загубленого міста, їх подорож стане відчайдушною битвою за виживання і поставить Дрейка перед обличчям своїх найжахливіших кошмарів».

«Змагальний і коопераційний режими мультиплеера стануть ключовим інгредієнтом Uncharted, де всі заплановані й нові особливості з’єднаються з кінематикою одиночного геймплея, щоб створити унікальний образ пригодницького екшну, який можна знайти тільки у всесвіті Uncharted».

Ключові особливості:

  • Широкий перелік локацій від Naughty Dog, де розкривається сюжет гри.
  • Змагальний і кооперативний мультиплеер повернеться з новою якістю виконання і розрахованими на багато особливостями. Всесвіт UNCHARTED представить онлайн гравцям унікальний пригодницький багатокористувацький екшн, з елементами кінематики з одиночної компанії.
  • Нейтан Дрейк тепер може вступати в різні види сутичок з противниками: кулачні бої з кількома опонентами, рукопашні атаки і здатності залишатися непомітним для ворогів.
  • Naughty Dog представляє нову систему фізики, візуальних ефектів та ефектів оточення.UNCHARTED 3: Drake’s Deception підтримує нову інноваційну анімацію оточення включаючи пісок, вогонь, дим і воду. UNCHARTED 3: Drake’s Deception буде підтримувати стереоскопічний 3D режим.
Похожие публикации: