В Австралії запущені сервера для Homefront
THQ Australia анонсувала відкриття локальних виділених серверів для Homefront. Нетрадиційно, THQ вирішила надати геймерам сервера і для консольних версій і для РС версії, розробленої Digital Extremes.

У Брісбені і Сіднеї сьогодні відкрилися сервера для консольних версій, і THQ пообіцяла опублікувати всі необхідні файли для створення серверів для тих, хто хоче пограти на РС.

Локальні сервера вже працюють, і адміністратор games.on.net Метт Лайонс (Matt Lyons) підтверджує запуск відразу декількох серверів. «Ми працювали з Kaos над ранніми білду серверного коду», — говорить Лайонс.

Новина про відкриття австралійських серверів стала неприємною несподіванкою для США і Європи, видавець, як зазвичай вирішив запізнитися з виходом гри і подивитися на відгуки геймерів з Австралії.

Homefront вийде на PC, PlayStation 3 і Xbox 360 15 березня в США, 17 березня в Австралії, 18 березня в Європі і лише 29 березня в Японії.

Як повідомлялося раніше, в РС верігрокі зможуть керувати машинами від першого і третього особи. Не тільки машини, але і вертольоти отримають додаткові опції управління в стилі симуляторів. Гравці зможуть вибрати три складності управління: ас, ветеран і солдатів. В машинах будуть со-пілоти, які також отримають під свій контроль додаткові функції. У грі буде підтримка управління джойстиками.

Все це звучить трохи складно, тому Digital Extremes додали новий режим практики, щоб допомогти геймерам пройти курс молодого бійця з управління машинами за межами військового фронту.

В PC версії також буде система управління групою, включаючи підтримку системи кланів. Можна також очікувати ведення пост-матчевої статистики, яка буде вестися на відміну від консольних версій. Зйомки матчів в мультіплеере та підтримка LAN додається.


Похожие публикации: