В Batman: Arkham City з’явиться новий лиходій
Джефф Кейлі (Geoff Keighley) підтвердив, що в новому трейлері на Video Games Awards, яке відбудеться сьогодні вночі, вперше буде представлений новий поганий хлопець в Batman: Akrham City.Кейлі розповів про це, розмовляючи на тему торішніх спекуляцій з приводу трейлера.

«Але я можу сказати, що ви виразно побачите нового лиходія в світі Batman: Arkham City вперше», — сказав він в тизері для сиквела від Rocksteady. «Це не той злочинець, якого ви могли бачити на скріншотах, ви нічого не бачили і не знаєте про нього. Але ви зможете побачити і навіть познайомитися з ним вперше — він буде представлений на трейлері Batman: Arkham City для VGA ».

Кейлі також підтвердив, що повний трейлер триватиме дві хвилини, трохи більше, ніж 30-секундний тізер, який представив фанатам команду, мисливців на Бетмена.

Як йдеться на сайті обговорення Arkham City , єдиними поки представленими офіційно лиходіями залишаються Джокер, Харлі Квінн і Дволикий. Також за чутками в грі з’являться Таліа аль Гул і Містер Фриз.


Похожие публикации: