В Dragon Age II не буде використовуватися SecuROM
Технічний продюсер BioWare Дерек Френч (Derek французька) сказав, що повідомлення про використання SecuROM DRM в Dragon Age II не відповідають дійсності.

На початку березня різні джерела повідомляли, що Dragon Age II буде використовувати SecuROM, незважаючи на переконання в зворотному видавця ЕА.

Сегодня в интернете: как запомнить сложный логин и пароль? Читаем интересный способ www.blogotvorenie.com!

Як говорить Френч, гра використовує Sony Release Control, яка «ділить функціональність» з іншими продуктами, як SecuROM — технологія, що використовується для захисту від копіювання дисків.

«Ми використовуємо Sony Release Control, яка розділяє свою функціональність з іншими продуктами від Sony, як SecuROM. Але ми не використовуємо SecuROM DRM для », — повідомив продюсер Нафорумі Новини синіх . «Як тільки контроль Sony Release Control пройдено, Release Control самознищується і ніколи більше не використовується.

«Апдейти гри не будуть використовувати Release Control. Більш того, інсталяція гри та наступні патчі приберуть перевірку Sony Release Control і ніколи більше не з’являться на вашому комп’ютері».

Використання технології SecuROM викликало різні проблеми на комп’ютері аж до неможливості запуску гри, у випадку, якщо система вважатиме будь-який процес небезпечним або дозволяє дістати несанкціонований доступ до даних на диску.


Похожие публикации: