В яких випадках дарують срібні прикраси?
Срібло – дорогоцінний метал відомий з сивої давнини. З нього робили  прикраси, захисні амулети, монети, посуд. Срібло вважали символом чистоти, вірили у його чудодійні властивості. Метал, що сяє, як далекі зорі, забирає негативну енергетику, омолоджує, захищає від злих чар.

В яких випадках дарують срібні прикраси?

Для юної дівчини і поважної пані

Срібні прикраси витончені, благородні і дуже доречні у якості подарунку юній дівчині, їх можна вибрати в магазині http://silvestry.com.ua. Незважаючи на те, що ювелірні вироби з срібла коштують не так дорого, як прикраси з золота, такий дарунок вважається дуже елегантним.

Вироби для юнки підбирають легкі, ажурні, тендітні, з невеличкими дорогоцінними чи напівдорогоцінними каменями.

А от молодим жінкам і поважним дамам можна дарувати дизайнерські колекції (гарнітури), шикарні кольє,браслети, сережки, каблучки.

Орієнтуватися, обираючи такі вироби, рекомендують на уподобання жінки, її статуру і навіть колір очей и волосся, якщо прикраса оздоблена камінням, перлинами, бурштином.

Будь-які срібні вироби з будь-якої нагоди можна дарувати тим, кому цей благородний метал підходить за його знаком Зодіаку.

Срібло на весілля

Срібну підкову на щастя і долю здавна дарують молодятам в день, коли вони стають на весільний рушник. Такий дарунок отримують і новосели.

Срібне весілля – срібні дарунки. Це особливий день у житті подружжя: пара пройшла шлях довжиною у 25 років. У цей день чоловік і дружина обмінюються срібними обручками.  А близьку люди дарують їм вироби зі срібла.

Найкращим подарунком до цієї річниці вважають прикраси. Ідеальний варіант – подарункова пара. Наприклад, однакові кулони чи браслети, які виконані у єдиному стилі. Дружині можна презентувати кольє, сережки, чоловіку – запонки, ланцюжок, затиск до краватки.
Доречні будуть і інші вироби зі срібла: столові набори, келихи, посуд, джезви для кави, елегантні статуетки.

Срібна ложка  «на зубок»

Срібло особливий матеріал, він має бактерицидні властивості, тому вироди з цього металу часто дарують дітям, бажаючи їм здоров’я і довгої та щасливої життєвої дороги. І ця традиція набирає популярності.

А от дарувати срібну ложку немовляті на перший зубок, — церковна традиція. Подарунок роблять хрещені батьки на хрестини. Обирають спеціальні ложечки оздоблені янголами-охоронцям або з іншою християнською тематикою.  На таких подарунках часто викарбовують ім’я дитини та слова молитов.
Треба обов’язково звернути увагу, щоб такі вироби мали сертифікат і високу пробу (не нижче 925).

Вироби зі срібла – це коштовні та вишукані подарунки до будь-якого свята.


Похожие публикации: