Відео з геймплеєм Gears of War 3 — зустрічайте відразу два нових відео по 20 хвилин!
Чим би зайнятися на вихідні? Звичайно ж пограти в якій-небудь захоплюючий і захоплюючий шутер, начебто Gears of War 3, а потім надати можливість хоч одним оком подивитися на геймплей тим, у кого немає такої можливості. Зустрічайте — 20 хвилин геймплея бета версії Gears of War 3 .

Не хватает кадров ? Вам нужно обучение энергоаудиторов. За подробностями заходите на сайт top-amu.ru

Але що таке всього 20 хвилин геймплея?! Кому недостатньо екшену — дивимося ще 20 хвилин геймплея тут .

Дія гри відбувається через 18 місяців після падіння Хасінто в кінці Gears of War 2. Коли коаліція організованих урядів також припиняє існування, люди створюють колонії і виходять до моря, в спробі звільнитися від всюдисущої загрози Виникнення дірок.

Протагоністи історії виявляють себе на борту літака «Вороняче гніздо», який, разом з іншими кораблями, складає тимчасове утворення, відоме як Монархія. Загін Дельта роздроблений: Маркус і Будинок відокремлюються від Коула і Бейрд, стаючи головними персонажами, на противагу простим другорядним персонажам.

Однак, два нових ігрових персонажа, Аня Страуд і Джейс Страттон доповнюють команду до 4 осіб.Після сутички з Ламбент команду несподівано відвідує голова Прескотт, який дає Маркусу диск, що містить дані про його батька, Адамі. Тепер команда повинна врятувати те, що залишилося від людства.

У грі з’явиться ще один новий персонаж, Гріффін, але його роль поки невідома.


Похожие публикации: