Вийшло третє відео геймплея Battlefield 3
EA опублікувала третій довгоочікуваний ролик геймплея Battlefield 3. У трейлері продовжується розповідь про подорож загону морських піхотинців по ворожій території міста в Ірані. У даній частині ми побачили проходження по вентиляційній системі для знешкодження якогось пристрою і рукопашний бій з одним із супротивників. Далі команда веде вуличний бій з використанням стрілецької зброї.

У вас есть свой сайт, который нуждается в доработке дизайна ? Закажите www.imaxmedia.ru настоящим профессионалам, на сайте imaxmedia.ru

Варто відзначити, що даний геймплей вже був доступний в результаті витоку з закритої презентації Battlefield 3 у вигляді 4 хвилинного відео . Яке було видалене з сайтів через годину після опублікування на наполегливе прохання розробників.

Повний 12 хвилинний ролик ЕА обіцяє представити 17 квітня.

Battlefield 3 — наступник здобула низку нагород гри Battlefield 2. Подібно попередньої грі, Battlefield 3 містить великомасштабні військові битви з транспортними засобами (включаючи реактивні літаки); підтримується мультіплєєрний режим, до 64-ти гравців на ПК і до 24-х на PlayStation 3 і Xbox 360. Проходити гру можна поодинці або в спільному режимі. У всіх 3-х версіях наявна можливість пересуватися ниць.Похожие публикации: