Вийшов апдейт для Need for Speed ​​World
EA випустила новий апдейт для Need for Speed ??World, в якому включений новий режим Team Escape. У доповненні поліцейські отримають кілька нових можливостей для упіймання рейсеров, в той час як команда повинна протягом 8 хвилин успішно втекти від погоні.

Если вы не хотите скачивать гагбайты не нужной информации, рекомендую играть в resgames.ru — лучший способ провести свободное время.

Гравці також отримають з новим апдейтом кілька нових можливостей: Team Emergency Evade і Team Slingshot. Team Emergency Evade — посилена функція Evade, яка дозволить врятувати членів команди від упіймання. У свою чергу Team Slingshot збільшить швидкість машин всіх рейсерів.

Якщо рейсера впіймають, гра не закінчується — замість цього команда може використовувати страйк. При використанні страйка рейсер знову з’явиться в грі. Якщо у команди не залишиться страйків, то команда все одно може продовжувати боротися за перемогу і в разі успіху всі члени команди отримають нагороду.

EA повідомила і про ще одному важливому подію для компанії. 3000000 геймерів з усього світу зареєструвалися, щоб пограти в творіння Black Box, що робить гру однією з найпопулярніших безкоштовних рейсингу. Успіх гри безумовно підштовхнуло рішення EA у вересні зробити Need for Speed ??World безкоштовною.

Безкоштовний клієнт дозволяє розвивати кар’єру до 10 рівня, але для безкоштовних гравців далі розвинутися не вийде, проте геймери все ж можуть грати стільки, скільки захочеться. Як би там не бувальщина, мікротранзакції в грі дозволяють набувати бонуси до досвіду і Павер-апи.


Похожие публикации: