Вийшов трейлер з гейплеем до нової гри Green Lantern: Rise of the Manhunters
Green Lantern: Rise of the Manhunters буде першою відео грою про Зеленого Ліхтаря, прив’язкою до фільму з однойменною назвою. Гру заплановано випустити одночасно з дебютом героя DC Comics на великому екрані.

У грі буде реалізована підтримка 3D режиму не тільки на Nintendo 3DS, але і на PlayStation 3 і Xbox 360.

Не знаете чем развлечь детей ? Отправьте их на familyartclub.com.ua. Развивающие творчество курсы.

Менхантери — раса андроїдів, створена Правоохоронцями Всесвіту, щоб служити в якості міжзоряного поліції. Раса незабаром стала одержима адміністративними покараннями більше, ніж служінню правосуддю, що змусило Вартових розпустити формування. Небагато вцілілих Менхантери бігли, а Стражі заснували нове елітний підрозділ поліції під назвою Корпус Зелених Ліхтарів і екіпірували їх особливими кільцями з містичною силою.

Менхантери повернулися і жадають помсти, готуючи свої сили до війни проти Вартових і Корпусу Зелених Ліхтарів. Зіткнувшись із загрозою руйнування, Корпус найме вас в якості рекрута, щоб ви стали на захист миру і правосуддя.

Поки небагато відомо про можливості в грі і її геймплеї, але деякі функції все ж були анонсовані:

Опануйте Кільцем — володійте Кільцем Сили Зеленого Ліхтаря, щоб створювати видовищні та різноманітні конструкції з «твердого світла», включаючи кулемет Гатлінг, величезні кулаки і багато іншого, які можна об’єднувати і поєднувати в нескінченну кількість варіантів.

Тримайтеся разом — приєднуйтесь до сил з одним в якості Хала Джордана або Сінестро і бийтеся з Мензахантерамі.

Приймайте бій — ухиляйтеся від атак, відстрілювати і знищуйте легіони ворогів по всьому всесвіту в битвах інтергалактіческого масштабу.


Похожие публикации: