Автор Dark Souls подумывает об упрощении игры
Автор Dark Souls Хідетака Міядзакі зізнався, що багатьох людей відлякує завищена складність хардкорного рольового проекту. Схоже, геймдизайнер всерйоз стурбований цим моментом, оскільки він вже почав замислюватися про випуск спеціального оновлення, яке дозволило б знизити рівень складності в грі.

sonyxperiadownload.com для Android или игры для sony ericsson xperia можно совершенно бесплатно, на сайте sonyxperiadownload.com

«Я хочу, щоб гравці в першу чергу отримували задоволення від моїх ігор, а не тільки згадували їх як дуже складні, — пояснив Міядзакі. — Адже за допомогою завищеною складності я намагаюся зробити так, щоб гравці отримували справжнє задоволення, долаючи труднощі. Однак мене дуже засмучує той факт, що когось такий підхід може відлякати. І я починаю подумувати про ще один, більш простому рівні складності, який дозволить пройти гру кожному ».

Однак навіть якщо розробники вирішать випустити такий оновлення, навряд чи воно зробить всю гру значно простіше: «Вважаю, гравцям подобаються цікаві і варті гри. Тому я думаю, що якщо ми і зважимося на таке, то всього лише приберемо деякі найскладніші перешкоди, які заважають дістатися до тих самих цікавих і вартих моментів ».

До речі, з приводу того, наскільки складними повинні бути відеоігри, висловився ще один представник ігрової індустрії. На думку креативного директора Assassin’s Creed 3 Алекса Хатчінсона, наявність в іграх легких рівнів складності здатне погубити чи не будь-який проект. «Легкі рівні складності зіпсували безліч ігор, — пояснює Хатчінсон. — Наприклад, ви граєте в шутер з укриттями і переключаєтеся на більш простий режим. В результаті необхідність використовувати ті самі укриття зникає, і ви не бачите гру такою, якою її задумали розробники ».


Похожие публикации: